ورود یا ثبت نام

لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید دریافت کد تایید
سوالات متداول
+
برخی از خودروها که دچار آتش‌سوزی یا تصادف‌های شدید شده‌اند، خودروهایی که در صورت صفر بودن هنوز به بیرون از کارخانه راه نیافته‌اند یا اینکه سازمانی قصد فروش اموال خود را دارد و... را از طریق مزایده عمومی به افراد ذی‌صلاح واگذار می‌کنند. این خودروها به مزایده گذاشته می‌شوند و در طی مراحل مخصوص مزایده، با قیمت‌های شاید به‌صرفه به مشتریان فروخته می‌شوند ولی گاه ممکن است قیمت این خودروها از خودروی صفری که از کارخانه خریداری می‌کنند بیشتر تمام ‌شود. بعضی‌ها برای خرید یک خودرو کارکرده در این مزایده‌ها شرکت می‌کنند و بعضی‌ها برای کسب درآمد. در این مزایده‌ها، با توجه به کیفیت کالا قیمتی به عنوان قیمت پایه توسط شرکت یا ارگان مزایده‌گذار در نظر گرفته می‌شود.شما با شرکت در مزایده خودرو می توانید با قیمتی کمتر از قیمت بازار,خودرو تهیه نمایید.
+
بله,شما قبل از برگزاری مزایده می توانید خودرو ها را بررسی کنید و با قیمت بازار آزاد مقایسه کنید و بعد در مزایده خودرو شرکت کنید.
+
محدودیتی برای شرکت در مزایده خودرو نیست و همزمان میتوان در تمامی مزایده خودرو ها شرکت کرد طبق قوانین برگزار کننده مزایده خودرو.
+
خیر,سامانه مزایده خودرو هیچ فعالیتی در خصوص برگزاری مزایده ها ندارد و وابسته به هیچ سازمانی نیست و تنها نمایش دهنده آگهی مزایده خودرو ها می باشد و تمامی مسولیت های بعدی مزایده برا عهده شرکت کننده و مزایده گزار می باشد.